Szanowni Państwo,

Od wielu lat lekarze różnych specjalności, a także dietetycy zwracają uwagę na potrzebę odpowiedniego żywienia i utrzymania naszego organizmu w dobrej kondycji fizycznej. Wyniki wielu badań potwierdziły, że w większości wypadków może to uchronić nas przed chorobami współczesnej cywilizacji.

Szczególne znaczenie ma dostarczanie organizmowi odpowiedniej dawki witamin i minerałów oraz utrzymanie stabilnej gospodarki płynami. Wszyscy zgodnie twierdzą, że najlepszym sposobem aby to osiągnąć jest uzupełnienie naszej diety czystą wodą źródlaną. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom proponujemy Państwu znakomity, naturalny produkt, który pomoże w zaspokojeniu tych potrzeb, dając tym samym podstawę codziennej diety.

Proponujemy więc Państwu zdrowie ale chcemy również zwrócić uwagę na wygodę, którą można osiągnąć tylko dzięki butli 5 galonowej (18,91) zaopatrzonej w wygodną pompkę lub kranik i dostarczonej przez nas na wyznaczone przez Państwa miejsce we wcześniej określonym czasie.Można także skorzystać ze specjalnych dystrybutorów, które według Państwa potrzeb schłodzą lub ogrzeją wodę. Nasza oferta urządzeń do dystrybucji wody jest bardzo bogata i zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zaspokojenie indywidualnych potrzeb zarówno przy cyklicznym dostarczaniu wody jak i dobraniu odpowiedniego urządzenia będzie odrobiną komfortu ,którą przy skorzystaniu z naszej oferty otrzymają Państwo od naszej firmy.

Pozdrawiamy

Fontalis